Ароматизатор харчовий: призначення та особливості

Практично у всіх продуктах, які є на полицях сучасних супермаркетів присутні харчові ароматизатори. З їх допомогою можна кожному продукту харчування надається особливий аромат.

Натуральні ароматизатори виготовлені із високоякісної та натуральної сировини з допомогою різних методів, зокрема дистиляції, екстракції та пресування. Для виготовлення ароматизаторів використовують різні квіти, трави, хвою, плоди, бруньки та іншу сировину.

Основну увагу при виборі харчових ароматизаторів варто звернути на:

- cировину, яку використовують для їхнього виготовлення;

- термін придатності;

- кількість інгрідієнтів у складі ароматизатора.

Крім натуральних харчових ароматизаторів, існують і штучні добавки, які належать до хімічних сполук. Таким чином, з допомогою ароматизаторів виробники можуть привернути увагу до власного товару. Ароматизатори можуть додавати до різних продуктів харчування, зокрема соків, сиропів, прянощів та ін. Ароматизатори поділяють на: штучні, натуральні та ідентичні натуральним. Ідентичними натуральним вважаються харчові ароматизатори містять у складі хоча б один інгрідієнт, який ідентичний натуральному. Також вони відрізняються за формою випуску, зокрема:

- пастоподібні;

- сухі;

- рідкі.

Основними завданням ароматизаторів є відновлення смакових якостей готового продукту, які були втрачені під час переробки. З їх допомогою можна створити однотипну продукцію, яка матиме різні смаки. Завдяки використанню ароматизаторів відновити або посилити смак різних харчових продуктів надзвичайно швидко та просто. Також таким чином можна позбавити продукцію будь-яких неприємних запахів. Дозування того чи іншого ароматизатора є орієнтовним та визначається індивідуально залежно від виду продукту.

Існує величезна кількість ароматизаторів, в основному їх поділяють на дві групи, зокрема солодкі та гострі. До гострих належать ароматизатори, які мають смак м'яса, риби, овочів, вершків, сиру та ін. Солодкі - це ягідні, шоколадні, цитрусові та кавові харчові ароматизатори.

Придбати ароматизатор харчовий можна у компанії «Інгредія». Виконуємо доставку замовлень по всій території України. Маємо великий вибір високоякісної продукції. Усі товари є сертифікованими, якість гарантовано. Дізнатися будь-яку детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. У нас працюють найкращі та привітливі працівники, які завжди допоможуть. Наша компанія працює на ринку понад 13 років. Чекаємо на Ваші замовлення!