Купити фруктозу: переваги та недоліки

Для повноцінного існування організм повинен отримувати величезну кількість різних компонентів, одними з яких є вуглеводи. Вуглеводи ж, своєю чергою, поділяються на моно-, оліго- та полісахариди. Найвідомішим моносахаридом є фруктоза.

Фруктоза сьогодні є найпопулярнішим замінником цукру та справжнім порятунком людей з цукровим діабетом. Фруктоза також має назву природного цукру завдяки своїм корисним властивостям. Вона здатна дивувати: зміцнює імунітет, зменшує ризик появи карієсу та діатезу, знижує рівень цукру в крові, чого так потребують люди, хворі на цукровий діабет. Натуральна фруктоза є джерелом вітаміну Е і бета-каротину, що тонізують та допомагають у відновленні енергії. Однак зловживати фруктозою не можна, адже передозування нею може призвести до збільшення апетиту та появи надмірної ваги.

Переваги фруктози:

1) Є менш калорійною порівняно з іншими вуглеводами. Якщо дотримуватись норми, то завдяки фруктозі можна значно схуднути.

2) Накопичуючись у печінці у вигляді глікогену, вона сприяє швидкому відновленню незалежно від того, працювали ви до цього фізично чи розумово.

3) Прискорює розпад в крові алкоголю та не викликає карієс.

4) Якщо цукор у випічці замінити на фруктозу, то виріб буде набагато довше пухким та м'якеньким.

Недоліки фруктози:

1) Дуже індивідуальний недолік – фруктоза може спричиняти алергію у деяких людей. Хворі не можуть вживати навіть будь-яких фруктів.

2) Хоч фруктоза і вважається не дуже калорійною, проте може спричиняти надмірну вагу. Цьому сприяє її властивість викликати почуття голоду. Важливо постійно контролювати кількість фруктози, яку Ви вживаєте, незважаючи на її низькокалорійність.

3) Фруктоза може спричиняти порушення у виробленні деяких гормонів, які відіграють важливу роль. Без таких гормонів наш організм не здатний регулювати енергетичний баланс.

4) Більша за рекомендовану доза фруктози може стати причиною серцево-судинних захворювань.

Перераховані недоліки зовсім не означають того, що необхідно якомога швидше перестати вживати фруктозу. Помірне вживання такого продукту не призводить до ускладнень і є абсолютно безпечним для життя людини.

Якщо Ви шукаєте, де можна купити фруктозу, то зробити це Ви можете у нас! Наша компанія є офіційним представником австрійської компанії Chemopharma на українському ринку сировини. Ми реалізуємо лише якісні харчові добавки, барвники, ароматизатори харчові, загусники, консерванти. Для постійних клієнтів часто робимо знижки та пропонуємо пільгові умови платежів. Будемо раді співпрацювати з Вами!