Сировина для харчової промисловості: декстроза ціна та застосування

В нашому житті та щоденному раціоні з'явилось багато харчових добавок, назви яких, ми іноді не розуміємо або не знаємо. Наприклад, декстроза - це звичайний виноградний цукор або глюкоза. 

Це сахарид, другу назву якого ви точно хоча б раз чули. А отримати його дуже просто. Під час нескладних хімічних дослідів утворюється білий кристалічний порошок, який відправляється на заводи. Існує антигідридна та моногідратна. Між ними особливої різниці нема. Однак, третій вид активно використовують в медицині, бо він дозволяє уникнути небажаних наслідків від передозування. Інші застосовують в харчовій промисловості.

Сфера застосування декстрози: 

  • виробництво дієтичного, дитячого, спортивного або іншого нестандартного харчування;
  • безалкогольні напої містять глюкозу для модифікації смаку (вона не надає смаку і не змінює його, а просто підсилює);
  • кондитерські вироби мають більш насичений смак і довше зберігаються за умови додавання глюкози;
  • в консервах, завдяки декстрозі, зберігається колір, але на смак вона не впливає;
  • виробництво морозива (так економлять до 30 % на цукрі, його замінюють глюкозою; це знижує температуру замерзання та робить морозиво приємнішим на смак);
  • солодкі молочні продукти.

Декстроза, ціна на яку коливається у різних виробників набула великої популяярності. Можна зробити висновок, що вона точно потрібна кожному підприємцю, який вирішив почати бізнес в галузі харчової промисловості. Це зовсім не означає, що глюкозу потрібно додавати всюди. Існує ще ряд інших потрібних харчових добавок. 

Купити ароматизотари, фруктозу, глюкозу, барвники, консерванти, антиоксиданти, підсолоджувачі, підсилювачі смаку та інші харчові добавки можна на сайті інтернет-магазину "Інгредія". Ми вже багато років співпрацюємо з австрійськими та іншими європейськими заводами по виробництву даної продукції та успішно займаємося дистрибуцією в Україні. Забезпечуємо сотні українських підприємств сировиною та успішних бізнесменів прибутком! 

Якщо ви лише починаєте організацію свого бізнесу, то варто звернутися до кваліфікованого фахівця в цій галузі та дізнатись кількість та перелік необхідних харчових добавок, які замовлятимете в нас. Далі уточніть їх наявність та ціну на сайті. І до роботи! Хороше майбутнє та прибуток вже чекають вас. Замовте першу партію прямо зараз.

В наявності декілька видів барвників: бета-каротин, рибофлавін, вітамін D3, кармуазин, понсо, Е110 та інші незамінні види харчових добавок.

Щоб замовити, перейдіть в каталог на нашому сайті, виберіть товари, вкажіть кількість та додайте в корзину. Далі ми з вами зв'яжемось і домовимось про спосіб оплати та доставки. Не зволікайте!