Про нас

Харчові добавки та сировина для харчової промисловості

Ми поставляємо для підприємств харчової та фармацевтичної промисловості харчові добавки, барвники, ароматизатори харчові, загусники, консерванти. У нас за вигідними цінами можна придбати натрій альгінат, низин, клейковину пшеничну. Також в асортименті представлені дезінтегрант, антизлежувач, карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль, Е-466, КМЦ, натаміцин, натамакс (natamax), екстракти спецій, інозінат, інозінат гуанілат натрію (IG), ріботид, глютен. Також компанія пропонує купити L-карнітин, мальтодекстрин, декстроза у нас за мінімальними цінами.

Наша мета - довгострокова і взаємовигідна співпраця з харчовими підприємствами та підприємствами фармацевтичної промисловості. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху і сподіваємося його розвивати в майбутньому.

Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, Ви напевно зможете розраховувати на максимально вигідні умови придбання харчових добавок та інших наших товарів, отримавши додаткові знижки або пільгові умови платежу.

Запрошуємо всі зацікавлені організації до довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

Модифіковані крохмалі для харчової промисловості

Компанія "Інгредія" представляє австрійську компанію "Chemopharma" на українському ринку сировини. Наша компанія імпортує і продає різні види модифікованих крохмалів і крохмалепродуктів:

- модифіковані крохмалі для харчової промисловості, які використовуються для приготування кетчупу, майонезу, молочних продуктів, кондитерських та хлібобулочних виробів;
- модифіковані крохмалі для паперової промисловості, а також крохмалі для бурових робіт і для приготування шпалерного клею;
- глюкозу (декстрозу) і соєву клітковину;
- мальтодекстрини і глюкозні сиропи.

Компанія представляє інтереси декількох великих заводів виробників крохмалепродуктів. Усі пропоновані нами крохмалі мають гарантовано високу якість і конкурентоспроможні ціни. Вся продукція сертифікована і відповідає ГОСТ і ТУ. На вимогу надаємо сертифікат, що підтверджує відсутність генетично змінених організмів у сировині.

Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Ми не прагнемо зробити одну-дві вигідні для нас угоди, а намагаємося врахувати інтереси наших партнерів. Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, Ви напевно зможете розраховувати на максимально вигідні умови придбання наших товарів, отримавши додаткові знижки або пільгові умови платежу.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Інгредія – постачальник сировини для харчових та фармацевтичних виробництв
(основний офіс)

04112, Україна, Київська, Київ, Олени Теліги, будинок 4, офіс 10
  • +38 (067)  322-84 XX

Види діяльності

Компанія "Інгредія" поставляє харчові добавки, низин, ароматизатори харчові, консерванти. Це основна продукція.

Забезпечуємо сировиною харчов...

 

Контактна особа

Новини

Натуральні харчові ароматизатори - розширення асортименту!
21 листопада 2019 в 10:39

Натуральні харчові ароматизатори купуйте у нашому інтернет-магазині Інгредія. Маємо широкий вибір різноманітних харчових ароматизаторів. Їх часто додають у процесі приготування різних продуктів, зокрема морозива, цукерок…

 
Натуральні харчові загусники в широкому асортименті за доступними цінами тільки у нас!
28 березня 2019 в 15:00

Для створення та збереження необхідної структури при виробництві продуктів широко використовуються різноманітні структуроутворюючі харчові добавки: емульгатори, піноутворювачі, стабілізатори, драглеутворювачі, загусники…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create